درج آگهی

سامانه اطلاعات مشاغل

سامانه اطلاعات مشاغل


: 855

در بسیاری از موارد تصمیم گیرنده، اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی می داند اما نمی داند این اطلاعات را از چه روشی یا چه مکانی به دست آورد. از اینرو دسترسی به بانکی از اطلاعات جامع و به روز بسیار سودمند خواهد بود.

سامانه اطلاعات مشاغل

اطلاعات، نیاز اصلی هر تصمیم گیری است. از تصمیم گیری کلان دولتی تا تصمیم گیری خرید یک کالا بدون داشتن اطلاعات کافی، دستیابی به هدف را غیر ممکن می کند. حال در فضای ماشینی و پر مشغله امروز جمع آوری اطلاعات، به خودی خود امر خطیریست. در بسیاری از موارد تصمیم گیرنده، اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی می داند اما نمی داند این اطلاعات را از چه روشی یا چه مکانی به دست آورد. از اینرو دسترسی به بانکی از اطلاعات جامع و به روز بسیار سودمند خواهد بود.

بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــور چیست

همانطور که در بالا گفته شد دسترسی به یک بانک اطلاعات در زمینه های مختلف شما را در تصمیم گیری بسیار کمک خواهد  کرد. با توجه به رشد روز افزون کاربران اینترنت و سهولت دسترسی به فضای مجازی بهتر است این بانک اطلاعات به صورت پایگاه اینترنتی پیاده سازی شود تا علاوه بر دسترسی آسان کمترین هزینه را برای شما داشته باشد.
بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــــور وب سایتی است مشتمل بر اطلاعات شغلی، براساس صنف واتحادیه کلیه واحد های تجاری کشـــورمی باشد که این اطلاعات توسط کادری مجرب و با دقت جمع آوری شده است.
اطلاعات واحد های تجاری شامل عنوان شغلی، نام متصدی،آدرس تلفن به تفکیک استان وشهرستان می باشد.

چگونه واحد تجاری مورد نظر خود را پیدا کنیم

برای جستجوی واحد تجاری کافیست عنوان شغلی یا زمینه فعالیت شغل مورد نظر خود را وارد کرده تا نتایج مرتبط با جستجوی شما نمایش داده شود. اگر محل و آدرس شغل مورد نظر برای شما مهم باشد می توانید علاوه بر اطلاعات فوق، آدرس را نیز وارد کرده تا نتایج بر اساس محل وارد شده نمایش داده شود.

اهداف بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشــــور چیست

زمان نقش مهمی در زندگی امروز ایفا می کند بنابراین استفاده از راهکارهایی که در زمان صرفه جویی کند بسیار منطقی می باشد. بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشـــور همواره در تلاش است اطلاعات کامل و جامعی از اطلاعات مشاغل کشــور را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهد.

- با توجه به حجم زیاد اطلاعات این بانک شما می توانید از بین نتایج نمایش داده شده، حق انتخاب داشته و بهترین انتخاب را داشته باشید.

- ایجاد زیر ساخت‌های اطلاعاتی مطمئن و مؤثر در عصر اطلاعات و ارتباطات برای استفاده هموطنان عزیز، یکی از اهداف دیگر بانک اطلاعات شهری و مشاغل کشور می باشد.

بانک اطلاعاتی مشاغل چیست؟

برنامه نویسان، تحلیلگران داده ها و مدیران سیستم های اطلاعات کامپیوتری کاندیدای عالی برای آموزش رسمی آنلاین در برنامه نویسی و توسعه پایگاه داده هستند.توسعه دهندگان وب اغلب تصمیم به تخصص در توسعه پایگاه داده و برنامه نویسی وب دارند. برای انجام این کار، به دنبال دوره های آموزشی یا رسمی در برنامه نویسی، به ویژه SQL، زبان پرس و جو پایگاه داده است مدیران بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف کشور می باشند حالا باید اصلا شما را با بانک اطلاعاتی آشنا سازیم :یک بانک اطلاعاتی مجموعه ای از داده ها برای مشاوره و استفاده آسان است. این مخزن داده در سرورهای محلی و از راه دور قابل دسترسی است و می تواند اطلاعاتی در مورد یک موضوع اختصاص داده شده یا چندین موضوع را در یک سازمان به خوبی سازماندهی کند.در حقیقت به مجموعه ای از اطلاعات یا اطلاعات سازمان یافته در مورد یک یا چند موضوع یا برای یک هدف خاص در نظر گرفته شده است. روزنامه ها، فایل ها و یا کتاب های ضبط (با وجود کوچک بودن) بانک های اطلاعاتی هستند.

تهران جو؛بانک اطلاعات مشاغل تهران

بانک اطلاعات تجاري شهر تهران در قالب پايگاه اينترنتي تهران جو در سال 96 آغاز به کار کرد ، هدف از ايجاد اين پايگاه ، دسترسي بازديد کنندگان به يک بانک جامع اطلاعاتي از آگهي هاي در شهر تهران مي باشد .

استقبال شما از نخستين بانک اطلاعات تجاري شهر تهران ، ما را بر آن داشت که در دو فاز مجزا در سالهاي 96 و 97 ، سايت تهران جو را توسعه دهد و امکانات متنوعي جهت بهينه شدن نتايج جستجو ، افزايش رکوردهاي بانک اطلاعاتي و طراحي ظاهر کاربر پسند به اين پايگاه اضافه نمايد .

امکان جستجو در محدوده ي خاص ، جستجو بر حسب نوع فعاليت و يا نام آگهي و نمايش نتايج به صورت تصويري و متني با اطلاعات کامل در بين هزاران رکورد اطلاعاتي از مزاياي اصلي سايت تهران جو مي باشد